'Oliver Twist' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

'Oliver Twist' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

Oliver Twist’in büyük macerasına hazır mısınız?Oliver Twist şanslı bir çocuk değildir ama sıradan bir çocuk da değildir. Kocaman ve tertemiz bir kalbi vardır.Oliver Twist’in macerasında kötü kalpli insanlar Oliver’a engel olabilecekler mi? Onu kötülüğe sürüklemeye çalışan insanlardan kurtulabilecek mi?Bu büyük macerada Oliver’ın tek ihtiyacı kendi gibi temiz kalpli insanlara ihtiyacı vardır.Siz de bu maceraya eşlik edin ve indirimli tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İzmirburaya.com İyi seyirler diler...

 

Oliver Twist

Oliver Twist, yetimhanede büyüyen kimsesiz bir çocuktur. Yetimhanede Oliver için işler pek de yolunda gitmemektedir. Bu sebeple oradan ayrılır ve yola koyulur.Hırsız çetesi ile yolu kesişen Oliver, yeni bir maceraya atılır.Yeni bir hayat kurduğunu düşünen Oliver, Kötü kalpli insanların arasına düştüğünden habersizdir. Hırsızlık gibi ağır bir suçla mahkemeye çıkan Oliver, Bay Brownlow yardımı ile oradan kurtulur.Bay ve Bayan Brownlow’un evinde yaşamaya başlayan Oliver, aradığı mutluluğu bulmuştur. Belki de ailesini.Peşini bırakmayan hırsız çetesi tarafından tekrar yakalanan Oliver. Yine Bay Brownlow’un yardımı ile kurtulur ve asıl önemli olanın aile, sevgi ve dostluk olduğunu anlar.

KÜNYEUYARLAYAN – ÇAĞATAY VAROL YÖNETEN:CEM ENGİNOYUNCULAR: CEMAL ÇELİK, UMUR BERK SEVEN- GÜLFEM AKSOY-SERKAN DEMİRKOSTÜM - DEKOR TASARIM: FERHAT KAYA AFİŞ TASARIM: METİN TOPLU