İzmir’i Keşfetmenin En Kazançlı Yolu!

İzmirburaya İzmir’de keşfedilmeyi bekleyen birçok mekan, eğlence, kültür ve sanat etkinliğini sizlere büyük indirimlerle sunacak bir web sitesidir. İzmirburaya, işletmelerden başka yerde bulamayacağınız indirimleri sizin için alır ve sizlere her gün farklı bir fırsat sunar. 

  1. İzmirburaya her gün birbirinden farklı fırsatı, başka bir yerde bulamayacağınız indirimlerle üyelerinin e-posta adreslerine gönderir. İzmir’i keşfetmenin en eğlenceli ve kazançlı yolu İzmirburaya’dan geçiyor. İzmirburaya’nın günlük fırsatlarından haberdar olmak için lütfen İzmirburaya’yı takip edin.
  2. Beğendiğiniz fırsattan yararlanmak çok kolay. Günün fırsatı sayfasında ‘fırsatı al’ butonunu tıklayarak, fırsatı işletmeden satın alırsınız ve fırsat kodunuz hemen size e-posta ve SMS yolu ile gönderilir.
  3. Fırsatı satın aldıktan sonra paylaşın! e-posta, facebook, twitter, friendfeed gibi araçları kullanarak, fırsatı tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Unutmayın, davetiniz üzerinden sitemize üye olan ve ilk alışverişini yapan arkadaşınız için hesabınıza 5 TL para yüklenecektir. Hesabnıza ücretin geçmesi için arkadaşınızın satın almış olduğu fırsatın sona ermesi gerekmektedir.