'Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali' Çocuk Tiyatro Bileti

'Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali' Çocuk Tiyatro Bileti

“Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali” sahnede sizleri bekliyor! Youtube'de izlenme rekorları kırarak bir milyardan fazla kişi tarafından dinlenen, 7'den 70'e herkesin sevgilisi olan, Kırmızı Balık Hüseyin Öztürk’ün imzasıyla tiyatro sahnelerinde...İndirimli çocuk tiyatro biletlerinizi hemen alın!

 

İzmirburaya.com iyi seyirler diler...

 

Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali

Hüseyin Öztürk tarafından sahneye konulan “Ceviz Adam Müzikali” ve “Mini Mini bir kuş Müzikali” büyük ilgi ve beğeni ile sahnelerde gösterimlerine devam etmektedir.

“Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ile Kırmızı Balık , Yummi (Yengeç), Benekli (Deniz Yıldızı), Deniz kızı Lena sahnede çocukları bekliyor…

“Kırmızı Balık Denizaltı Müzikali” çocukları interaktif bir şekilde hem eğlendirip hem de düşündürmeyi hedefliyor. Oyunun içinde Kırmızı Balık ve arkadaşları Alfabedeki harflerimizi, deniz ve çevre temizliğini, diş ve ağız sağlığının önemini ve Arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu öğretiyor.

''Pedagog onaylıdır''''Psikolog: Sedanur Korkmaz''

Yazan ve Yöneten: Hüseyin ÖztürkGenel Koordinatör: Emre ÖztürkSahne Amiri: Miray ÇelikSes Işık: Murat ÜnalDekor Tasarım: Tuğçe ÖztürkMaskot Tasarım: maskotcu.netMüzik: Murat AşkanAfiş tasarım: Ömer IşıkOrganizasyon: Berkan Öz @etkinlikzamani 0-7 yaş arası için uygundur.Süre: 40 dakika Pedagog onaylıdır.