Kahve Dünyası Ürünleri Burada

Vitalizma Procapil Blu Hair Serum 50 Ml Skt:01/2022

Vitalizma Procapil Blu Hair Serum 50 Ml Skt:01/2022

Vitalizma Procapil Mavi Serum 50 ml SKT:01/2022


Vitalizma Procapil Sprey Saç Dökülmenizi Önleyerek Yeni Saç Oluşumu Sağlamaktadır.

Procapil DHT Hormonunu Baskılar

Bir önceki konumuzda genetik saç dökülmesine sebep olan maddenin DHT hormonu’nun olduğundan bahsetmiştik, DHT hormonunu engellemek için geliştirilen procapil ve finasterid dünyaca ünlü bilim adamları tarafından geliştirilmiş ve şuan için en etkili olarak ise procapil öne çıkmaktadır. Peki neden procapil derseniz, finasterid içeren ürünler kullanıcıda kalp çarpıntısı ve vücutta gereksiz kılların çıkmasına neden olmaktadır. Procapil hiç bir yan etkisi yoktur. Hatta öyleki diğer etken maddelere karşı alerjisi olan insanlar bile procapil maddesini güvenle kulllanabilirler.

Saç Kökü Hücrelerinin Yaşlanmasını Önler
Dikkat ederseniz saç dökülmesi 20 yaşında başlayıp 50’li yaşlara gelindiğinde dökülme oranı 3-4 kat artmaktadır. Buna ise yaşlanmaya bağlı saç kökü hücrelerinin de yaşlanmasından kaynaklıdır. Saç kökü hücreleri yavaşlaması ve görevini yapamaması durumunda yeni saç üretimi gerçekleşmeyecektir. Procapil maddesi ise bu soruna karşı etkin maddelerden birisidir.

Saç Çıkış Hızına Etki Eder

Dökülme problemi yaşayan bireylerde saçlarda incelme, saçlarda uzamama 2-3 cm gibi kalma sorunları görüldüğünden bahsetmiştik. Procapil ise saçların daha kalın ve aynı zamanda çıkış hızına etki ederek dökülmeleri önemli derecede durduracaktır.


Detaylar

  • Ödeme esnasında vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • Dilediğiniz kadar satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz
  • Ödeme esnasında vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • Dilediğiniz kadar satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz