Sesu Boncuk Sir Ağda Killi 250gr

Sesu Boncuk Sir Ağda Killi 250gr

Sesu Boncuk Sir Ağda Killi ürünü ile profesyonel salonlarda alınan mükemmel sonucu evinizde kolayca alabilirsiniz. Ulaşılması zor ve kıvrımlı bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizi haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde kavuşturur.Kil içeriği ile gözenek temizleyici özelliği vardır. Bezsiz kullanılır.


Kullanım Şekli


1) Sesu Boncuk Sir Ağda'yı istenilen miktarda ısıtıcı bir cezvede tamamı eriyinceye kadar ısıtnız. Ağda sürülebilecek kıvama geldikten sonra ocaktan alınız.


2) Kullanmadan önce, ağda sıcaklığını ölçmek için ağğdayı uygulama yapacağınız bölgeye az bir miktarda sürerek kontrol ediniz. Sonra spatula yardımı ile uygulanacak bölgeye tüylerin çıkış yönü doğrultusunda, çok ince bir tabaka halinde (1 mm) ve eşit miktarda sürünüz. (Evinizde spatula yoksa metal yemek bıçağının, keskin olmayan tarafını spatula olarak kullanabilirsiniz).


3) 3-4 saniye sonra ağda cildinizde donacaktır.


4) Bir elinizle cildinizi gergin tutup, diğer elinizle ağdayı çekebilmekk için önce 2 parmağınızla tutabilecek kadar kaldırınız ve tek bir hareketle tüylerin çıkış yönünün tersine doğru, cildinize paralel olarak çekiniz.


5) Ağda işlemini bitirdikten sonra cildinizi Sesu Sir Ağda temizleme yağı ile temizleyiniz.


Detaylar

  • Sipariş aşamasında adres bilgileri tarafınızdan istenecektir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı gün kargoya verilir.
  • Sipariş aşamasında adres bilgileri tarafınızdan istenecektir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı gün kargoya verilir.