Kişiye Özel Denizci Temalı Ayaklı Pano

Kişiye Özel Denizci Temalı Ayaklı Pano

Kişiye özel olarak hazırlanmış Denizci temalı ayaklı pano ile çocuğunuza kendini özel hissettirecek bir doğum günü yapın!

Çocuğunuzun ve sizin en mutlu ve özel günlerinden birisi olan doğum gününde sizin için özel olarak tasarlanmış Denizci temalı ayaklı pano ile özel bir doğum günü yapmanın ayrıcalığını yaşayın. Ayaklı pano 50cmx70cm veya 70cmx100cm veya 100cmx150cm ölçülerinde olabilir.

Kişiye Özel Ayaklı pano'da sizin belirlediğiniz çocuğunuzun özellikleri ile süslenir. Ayrıca en sevdiği yemek, en sevdiği oyuncağı, kilosu, boyu, takma adı vs. gibi bilgilerin yanı sıra panonuzun daha şık, sevimli ve estetik görünmesi için esprili cümleler, çizimler ve işaretler de kullanılır.

Kişiye Özel Panolarınızı doğum günlerinizi daha şık hale getirmek için kullanabileceğiniz gibi, salonunuzda veya çocuk odanızda da dekor veya hatıra amaçlı kullanabilir, sevdiklerinize çok özel bir sürpriz de yapabilirsiniz.

Kişiye özel ayaklı pano satın aldıktan sonra info@anneburaya.com mail adresimize ve 0 541 588 90 84 nolu telefon ve WhatsApp hattımız ile iletişime geçerek fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler; 

 

Tarafınıza özel olarak hazırlanmakta olan Ayaklı pano'nun güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğrafların net olarak çekilmiş, yüksek çözünürlükte olmalarına dikkat ediniz. 

Kırpılmış, küçültülmüş, rengi ile oynanmış, bulanık ve karanlıkta çekilmiş fotoğrafları göndermemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca fotoğrafta belden yukarısı ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın uzaktan çekilmemiş olması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar tasarım için uygun değilse müşteri temsilciniz tarafınızla iletişime geçerek sizden yeni bir fotoğraf isteyecektir.

Tasarımda Yazı ve Gerekli Bilgiler 

 

Tasarımda kullanılacak olan İSİM, YAŞ, TARİH gibi bilgileri fotoğraflarınızı gönderirken mail ile ulaştırabilirsiniz. 

Ayaklı Pano'da Renk ve Tasarım Değişikliği 

 

Seçmiş olduğunuz tasarımda Fotoğraf ve Yazı değişiklikleri haricinde renk veya tasarım ile ilgili değişiklikler için bizimle irtibata geçerek tasarım değişikliğinin mümkün olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teslim Süresi

Ayaklı Pano kişiye özel hazırlandığı için fotoğraflarınızı göndermiş olduğunuz mailde teslim tarihi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilciniz teslim tarihini belirtmiş olduğunuz tarihe göre hazırlamaktadır. Herhangi bir tarih belirtmeseniz ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

 

Tasarımınız tamamlandıktan sonra baskıya girmeden önce tarafınızadan ONAY alınır ve baskıya verilir. Tarfınızdan ONAY alınarak baskıya gönderilen işlerde değişiklik yapılamamaktadır. Ürünler  baskıdan önce onay alındığı ve kişiye özel üretildiği için kesinlikle iade yapılamamaktadır.

  


Detaylar

  • Sipariş aşamasında adres bilgileri tarafınızdan istenecektir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kişiye Özel Denizci Temalı Ayaklı Pano

  • Sipariş aşamasında adres bilgileri tarafınızdan istenecektir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.