Kişiye Özel Cinsiyet Belirleme Temalı Madlen Çikolata (30 adet)

   sa.   dk.   sn. 

Kişiye Özel Cinsiyet Belirleme Temalı Madlen Çikolata (Elit Marka Çikolata)

Kişiye özel olarak hazırlanmış Cinsiyet Belirleme temalı Çikolata ile çocuğunuza kendini özel hissettirecek bir doğum günü yapın! Çikolatalarımız Elit Markadır ve Sütlü Madlendir.

Çocuğunuzun ve sizin en mutlu ve özel günlerinden birisi olan doğum gününde sizin için özel olarak tasarlanmış cinsiyet belirleme temalı Madlen Çikolata ile sizde bu doğum günü kendinize özel bir parti yapmanın mutluluğunu yaşayın!

Kişiye Özel Madlen Çikolata sizin belirlediğiniz çocuğunuzun özellikleri ile süslenir. Elit marka madlen çikolataya etiket kaplanarak tarafınıza gönderilmektedir.

Kişiye özel Madlen Çikolata satın aldıktan sonra info@anneburaya.com mail adresimize ve 0 541 588 90 84 nolu telefon ve WhatsApp hattımız ile iletişime geçerek fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler; 

 

Tarafınıza özel olarak hazırlanmakta olan Çikolata etiketlerinin güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğrafların net olarak çekilmiş, yüksek çözünürlükte olmalarına dikkat ediniz. 

Kırpılmış, küçültülmüş, rengi ile oynanmış, bulanık ve karanlıkta çekilmiş fotoğrafları göndermemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca fotoğrafta belden yukarısı ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın uzaktan çekilmemiş olması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar tasarım için uygun değilse müşteri temsilciniz tarafınızla iletişime geçerek sizden yeni bir fotoğraf isteyecektir.

Tasarımda Yazı ve Gerekli Bilgiler 

 

Tasarımda kullanılacak olan İSİM, YAŞ, TARİH gibi bilgileri fotoğraflarınızı gönderirken mail ile ulaştırabilirsiniz. 

Madlen Çikolata'te Renk ve Tasarım Değişikliği 

 

Seçmiş olduğunuz tasarımda Fotoğraf ve Yazı değişiklikleri haricinde renk veya tasarım ile ilgili değişiklikler için bizimle irtibata geçerek tasarım değişikliğinin mümkün olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teslim Süresi

Çikolatalar kişiye özel hazırlandığı için fotoğraflarınızı göndermiş olduğunuz mailde teslim tarihi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilciniz teslim tarihini belirtmiş olduğunuz tarihe göre hazırlamaktadır. Herhangi bir tarih belirtmeseniz ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

 

Tasarımınız tamamlandıktan sonra baskıya girmeden önce tarafınızadan ONAY alınır ve baskıya verilir. Tarfınızdan ONAY alınarak baskıya gönderilen işlerde değişiklik yapılamamaktadır. Ürünler  baskıdan önce onay alındığı ve kişiye özel üretildiği için kesinlikle iade yapılamamaktadır.

  


Detaylar

  • Sipariş aşamasında adres bilgileri tarafınızdan istenecektir.
  • 175 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  • Sipariş aşamasında adres bilgileri tarafınızdan istenecektir.
  • 175 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
   sa.   dk.   sn.