Bu Fırsat Kaçtı!

5 Ekim Can Gox & Celil Nalçakan Ooze Venue Konser Bileti
5 Ekim Can Gox & Celil Nalçakan Ooze Venue Konser Bileti


Fırsat Seçenekleri

 • Can Gox & Celil Nalçakan Konser Bileti 35,00 TL

Can Gox ve Celil Nalçakan sevilen şarkılarıyla 5 Ekim saat 23:00'da Ooze Venue Sahnesi'nde!

 

Can Gox alternatif müzik alanında başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Celil Nalçakan ise kendine has yorumu ile Ooze Venue sahnesinde sizleri  bekliyor.

 

Can Gox

 

Gerçek ismi Can Göksun olan, ancak müzik dünyasında Haydar Waits ya da daha popüler olan Can Gox ismiyle bilinen Türk müzisyendir. 1976 yılında dünyaya gelmiştir. Yaptığı müziği, Anadolu Blues olarak tanımlamaktadır. Birçok müzik otoritesince, sesi Cem Karaca'ya benzetilmektedir.

 

Can Gox, Gox isminin nereden geldiği sorulduğunda, Göksun soyadının kendince kısaltılmış sahne adı olduğunu belirtmektedir.

 

Müzik piyasasına atılmadan önce de, özel bir şirkette yöneticilik yaptığını, ancak hem müzik ile uğraşıp, hem de mesleki kariyerine devam etmesinin çok zor olduğunu belirterek, özel sektörden ayrıldığını anlatmaktadır. Drama Köprüsü, Neredesin Sen gibi geleneksel ezgiler taşıyan Anadolu müziklerini, kendi enstrümanları ve caz stilini yansıtarak oluşturduğu tınılarda yeniden seslendirmesiyle, eski ve yeni kültürel öğeler arasında köprü vaziyeti de görmektedir.

 

Sahnede ve stüdyo çalışmalarında, Neşet Ertaş'ı, Cem Karaca'yı, Müslüm Gürses'i seslendirirken, Tom Waits, Bob Dylan gibi dünyaca ünlü sanatçılardan eserler de çalıp söylemektedir.Can Gox, Doğa İçin Çal isimli gönüllük esaslı müzik projesinin ikinci çalışmasında da, videoya katılan sanatçılardan biri olmuştur. Can Gox, bazı televizyon dizilerinin müziklerini yaparak, çeşitli mekanlarda canlı performansını sergileyerek ve yurt çapında verdiği konserlerde şarkılarını seslendirerek yaşamını sürdürmektedir.

 

 


Detaylar


  Mekan Bilgisi

  A
  Kazım Karabekir Caddesi No:46
  Bornova / İzmir
  0 537 419 54 07

  A
  Kazım Karabekir Caddesi No:46
  Bornova / İzmir
  0 537 419 54 07