Bu Fırsat Kaçtı!

Tatil Bahçesi’nden 11-13 Nisan’da Gerçekleşecek Çeşme Alaçatı Geleneksel Ot Festivali Turu Konaklama ve Ulaşım Dahil 299 TL Yerine 169 TL!
Kemerlihan Deluxe Hotel'de Yarım Pansiyon Konaklamalı Çeşme-Alaçatı Geleneksel Ot Festivali 

 
 
 
1.GÜN :
 
11 NİSAN 2014 CUMA AKŞAM : İSTANBUL – YALOVA – BURSA – BALIKESİR – MANİSA - ALAÇATI
Siz konuklarımızı belirtilen kalkış noktalarından 22.00   İncirli Ömür AVM önü, 22.30   Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 23.00   Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 23:30  Çayırova Mc.Donalds, 00.30   Yalova Migros Önü , 02.00   Bursa Özdilek Önü alarak zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları eşliğinde Alaçatıya olan yolculuğumuza başlıyoruz. 
 
 
 
 
 
 
2.GÜN:
 
12 NİSAN 2014 CUMARTESİ : ALAÇATI – ÇEŞME – ALAÇATI 
Sabah saatlerinde İzmir üzerinden Çeşme -Alaçatıya varıyoruz Serbest alacağımız Ege Kahvaltısı ardından  Otelimize Varış. Otel Müsaitliğine göre odalara yerleşme ve kısa dinlenmenin ardından ilk gezi noktası Çeşme/ Alaçatı gezimiz başlıyor. Çeşme, şifalı sıcak suları, olağanüstü kalitede kumun, güneşin ve berraklığın kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir.
 
Egenin havası, insanlarının sıcaklığı, doğal güzellikleriyle bilinen Çeşme gezimize Alaçatı ile başlıyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri, renkli sokakları, yöresel ürünleri ve Rüzgar gülleri ile ilginizi  çekecek  Alaçatıda Ot Festivali alanına hareket ediyoruz. Festival, saat 13.00’de festival korteji yürüyüşüyle başlayacak.
 
Yürüyüşte, yerel giysiler giymiş halk, doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlara yüklemiş kadınlar, Alaçatılı antikacıların dizayn ettiği araçlar, kısaca 7’den 70’e tüm Alaçatılılar ve konuklar yer alacak. Kortej yürüyüşünün ardından, Pazaryeri Meydanında klasik müzik grubu festival konseri verecek.
 
Aynı mekânda konserin ardından tüm Alaçatılılar’a ve konuklarımıza açık festival resepsiyonu verilecek. Akşam ise, amatör gurmeler tarafından hazırlanacak Ege yemekleri, sponsorlar ve jüri üyelerinin beğenisine sunulacak. Festival boyunca bol bol fotoğraf çekebilir ve Yöresel değerlerimizin farkına varabilirsiniz. Akşam Yemeğinde Yöresel Özel gurme yemeklerini otelimizde canlı müzik eşliğinde alacağız. Konaklama Alaçatıdaki Butik Otelimizde.
 
 
 
 
 
 
3.GÜN:
 
13 NİSAN 2014 PAZAR : ALAÇATI – İZMİR – MANİSA – BALIKESİR – BURSA – YALOVA – İSTANBUL 
Yöresel Sabah Kahvaltısı sonrası Alaçatı Festival alanına hareket ediyoruz. Bugün Alaçatı’nın otlarındanen çok çeşidi toplayan ve özelliklerini bilenler arasından ilk üç dereceyi alanlar belirlenecek. Ot Aşı Yarışması: Alaçatı’nın otlarıyla yemek kültür ve birikimini en güzel yansıtan üç yemek, ünlü gurmeler tarafından belirlenecek.
 
Birincilere her sene olduğu gibi büyük altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere ise, çeyrek altın hediye edilecek. Diğer katılımcılara ise, çeşitli armağanlar verilecek. Ayrıca yarışmaların yapıldığı saatlerde Alaçatı’da faaliyet gösteren restoranlar,  birer ürünlerini sergileyecek.  Alaçatılı üreticiler otlarını ve yemeklerini,  diğer firmalar da kendi içki ve ürünlerini tanıtmak amacıyla standlar açacaklar.
 
Alaçatı’nın nisanda ne kadar büyülü bir mekân olabildiğini görebilmek, ot kokusunun standlardan taşan kekik, fesleğen karanfil kokularına karıştığında nelere kadir olduğunu yaşayabilmek,  reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav standlarına karışmak, daracık sokaklarda oturan yaşlıların yüzlerinde yılların göç tarihinin öyküsünü okuyabilmek için, baharın ilk günlerinde yapılacak festivale doğa dostu herkes davetli. Sonrasında Dönüş yolumuz üzerinde Egenin İncisi İzmir’e ulaşıyoruz.
 
Konak meydanı, Saat Kulesi, Hükümet Konağı gezileri ardından Serbest zaman sonrası İzmir’den ayrılıyoruz. İzmir – Manisa – Balıkesir – Bursa Güzergâhıyla İstanbul’a Hareket. Akşam İstanbul’a Tur Başlangıç Noktalarına Varış. Bir sonraki Tatil Bahçesi Tur Programında daha sizlerle buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 
 • Kemerli han Deluxe veya Kite Butik Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama.
 • 1 Açık büfe sabah kahvaltısı,1 set veya açık büfe akşam yemeği.
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri.
 • Lüx Otobüslerle Ulaşım 
 • Zengin Tatil Bahçesi İkramları
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 
 
 • İlk gün sabah kahvaltısı, Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği.
 • Program Haricinde Yapılacak Ekstra Harcamalar 
 • Tüm yemeklerde Alınan İçecekler
 • Kişisel harcamalar ve tipler
 • Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 
Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik,otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 70 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.
 
 
 
 
 
 
 
ÖNEMLİ
 
Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02 - 06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.0 - 6 Yaş Müze Ören Yeri Ücreti Ödemez. 02-06 Yaş çocuklar tüm turlarımızda tur ücretinin yarısını öder. 06 yaş üzeri tüm misafirlerimiz tur ücretinin tamamını ödemektedir.2 çocuklu ailelerde yaş uygulaması sınırımız göz önünde bulundurulur ve 1 çocuk indirimden yaşı tutarsa yararlanabilir. 2.çocuk indirimden yararlanamaz. Kredi kartlarına peşin fiyatına yurt içi tüm turlarımızda 6 taksit yapılmaktadır. 
 
 
 
DETAYLAR
 
Gezi Süresi 2 Gece 3 gündür Otel Konaklaması 1 Gece 2 gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır. Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir.
 
Tur İçersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 
Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turizmin Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Tatil Bahçesi turizmde Saklıdır. Turun İptali Durumunda Tatil Bahçesi İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.13.09.2013 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 
 
 
 
 
 
 
 
 
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
 
 
OTOBÜSLER
 
Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör, Bu Araçlarımızda Cep Telefonu Kullanılmaz.
 
 
 
MIDIBUSLER
 
ISUZU TURKUAZ 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı
 
 
 
MINIBUSLER
 
VW VOLT 12+1 veya 16 + 1Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı
 
 
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
 
 
Tur Esnasında
 
 
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir.
 
Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
 
 
 
 
 
 Tatil Bahçesi

Atatürk caddesi No:19 Kozyatağı
Kadıköy İstanbul
0 216 350 09 62

 
 

Detaylar

          Detaylar;

   

   

  Alaçatı’yı bahar tazeliğinde yaşayabilmek bir ayrıcalık! 

   

   

  Dünyada bir turizm markası haline gelen Alaçatı, rüzgarın dansına katılan otların esintisiyle Alaçatı Ot Festivali'ni gerçekleştirecek.

   

   

  Ot yarışmaları, ot yemekleri, ot sergileri, konser ve konferansları ile her sene büyük ilgi odağı olan Alaçatı Ot Festivali yine unutulmaz anılara evsahipliği yapıyor...

   

   

  Alaçatı’nın doğallığına, kucaklayıcı sıcaklığına kaynatılmış reçellerin, bin bir otla yapılmış yemeklerin, böreklerin üzerine serpilmiş çörekotlarının kokusu her yeri saracak...

   

   

  Doğanin kıymetini bilip, Keyfini çıkaranların Festivali. Güzel geçecek bir yaza Alaçatı ile başlayin, 

   Nasıl Yararlanırım;

   

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@izmirburaya.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 • Rezervasyon için: 0216 350 09 42 – 52 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.
 • Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.
 •  

        Detaylar;

 

 

Alaçatı’yı bahar tazeliğinde yaşayabilmek bir ayrıcalık! 

 

 

Dünyada bir turizm markası haline gelen Alaçatı, rüzgarın dansına katılan otların esintisiyle Alaçatı Ot Festivali'ni gerçekleştirecek.

 

 

Ot yarışmaları, ot yemekleri, ot sergileri, konser ve konferansları ile her sene büyük ilgi odağı olan Alaçatı Ot Festivali yine unutulmaz anılara evsahipliği yapıyor...

 

 

Alaçatı’nın doğallığına, kucaklayıcı sıcaklığına kaynatılmış reçellerin, bin bir otla yapılmış yemeklerin, böreklerin üzerine serpilmiş çörekotlarının kokusu her yeri saracak...

 

 

Doğanin kıymetini bilip, Keyfini çıkaranların Festivali. Güzel geçecek bir yaza Alaçatı ile başlayin, 

 Nasıl Yararlanırım;

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 • Rezervasyon için: 0216 350 09 42 – 52 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.
 • Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.