Bu Fırsat Kaçtı!

Kurban Bayramına Özel İzmir Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Ulaşım ve Konaklama Dahil Baştan Başa Karadeniz Turu Sadece 499 TL! Üstelik World Card Sahiplerine 3 Taksit!
 Tur Programı
 
 
KURBAN BAYRAMI’NA ÖZEL BAŞTAN BAŞA KARA DENİZ TURU PROGRAMI
 
 
Tatil Bahçesi İzmir-Eskişehir-Ankara çıkışlı, 11– 16 / 14 - 19 Ekim 2013 tarihlerinde hareketle yapılacaktır…
 
 
 
 
1. Gün
 
İzmir – Eskişehir – Ankara – Trabzon 
 
Değerli misafirlerimiz;
 
•    17:00 Bornova Kavşağı Nilüfer Kalkış Noktası
•    23:00 Eskişehir Otogar Önü
•    01:00 Ankara Aşti Önünden 
 
Siz konuklarımızı alarak zengin Tatil Bahçesi Araç içi ikramları eşliğinde Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. 
 
 
 
 
 
2. Gün
 
Trabzon Atatürk Köşkü - Maçka – Sümela - Hamsiköy – Zigana 
 
Öğle saatlerinde Trabzon’a Soğuksu mevkiine varış ve gezimizin başlangıcı. Burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşkte 1934 ve 1937 yıllarında iki kez kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır.
 
Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Atatürk Köşkü gezimiz sonrası köşkün hemen yan tarafında yer alan gümüş ve telkâri ustalığının satışa sunulmuş mağazasını gezme fırsatı buluyoruz. Rehberimiz tarafından verilen serbest zaman esnasında ücretsiz çay içebilirsiniz. Çay içerken Trabzon gönüllü Turizm elçisi olan Sinan’ın çalacak olduğu kemençe yudumlamış olduğunuz çaya ayrı bir damak tadı katacaktır.
 
Serbest zaman sonrasında Soğuksu mevkiinden ayrılarak Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Maçka’dan geçerek Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde âdete yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Gözleri renkli olmayan konuklarımız üzülmesin yeşili seyrederken gözleriniz yeşil tonunu alacak. Öncelikle Sümela Manastırı’nın eteklerinde şelalelerin içinde bir Öğle yemeği sizi bekliyor olacak serbest sürenin ardından, yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastır’ı mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz 1250 mt yükseklikteki Sümela Manastırı’nı (Παναγ?α Σουμελ?) gezerken rehberimizin anlatımlarından sonra bir kez daha büyüleneceksiniz.
 
Sümela manastırı gezimiz sonrasında aracımız ile birlikte Zigana Geçidine doğru yol alıyoruz. Zigana Geçidini geçmeden önce vereceğimiz moladaki bitki örtüsü ile geçitten sonra vereceğimiz moladaki bitki örtüsüne inanamayacaksınız. Karadeniz’in En Meşhur Köylerinden olan HAMSİKÖY’E varıyoruz. İddia ediyoruz! Buradaki sütlacı daha önce hiç yemediniz bundan sonrada yiyemeyeceksiniz. Sütlaçlarımızı tadı damağımızda muhteşem bir manzara ile Maçka’da bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (MAÇKAM OTEL VB.) 
 
 
 
 
 
3. Gün
 
Çay Fabrikası – Uzungöl – Fırtına Deresi – Çamlıhemşin – Ayder Yaylası 
 
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, eşyalarımız ile birlikte otelimizden ayrılarak Of’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuz sonrasında Of’da yer alan Çaykur Çay fabrikasına varış. Çaykur çay fabrikasında çayın ekiminden satışa sunumuna kadar geçirmiş olduğu tüm evreler ile ilgili fabrika müdürü yaşar çakır tarafından alacak olduğumuz bilgiler sonrasında sınırsız çay ikramı.
 
Dileyen misafirlerimiz satış reyonlarından çay alabilirler. Çay fabrikasından ayrılarak Uzungöl’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dk. Sürecek yolculuk sonrasında çaykara üzerinden Uzungöl’e varış. Uzungölde şeflerin restaurantında öğle yemeği molası. Öğle yemeği molası sonrasında rehberimiz eşliğinde göl kenarında kısa bir yürüyüş sonrasında otobüsümüz ile Uzungölden ayrılarak Rize’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 1.30 saat süren yolculuk sonrasında Rize kalesine varış ve serbest zaman.
 
Serbest zaman esnasında dileyen misafirlerimiz kalenin içerisinde yer alan çay bahçesinde çay ve kahvelerini yudumlayabilirler.(ekstra) Serbest zaman sonrasında Rize bez atölyelerine hareket ediyoruz. Rize bezi hakkında alacak olduğumuz bilgiler sonrasında Rizeden ayrılarak Ardeşende yer alan otelimize varış akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(PATULYA HOTEL VB) 
 
 
 
 
 
 
4. Gün
 
Ardeşen – Fırtına Köprüsü – Çamlıhemşin – Makron – Mikron – Ayder – Ardeşen 
 
Değerli misafirlerimiz sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında fırtına deresine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 15 dakika sürecek yolculuk sonrasında fırtına deresine varıyoruz ve dileyen misafirlerimiz ekstra rafting yapabilirler. ( 50 TL) Rafting yapmayan misafirlerimiz için rafting alanında ücretsiz çay ikramı ve yaklaşık 1 saat süren rafting sonrasında fırtına köprüsüne hareket. Fırtına köprüsünün hemen yanında yer alan Osmanlı alabalık tesislerinde serbest zaman.
 
Fırtına köprüsünde fotoğraf molası sonrasında tulum eşliğinde horon eğlencesi. Restaurantımızdan ayrılarak Çamlıhemşin üzerinden Ayder yaylasına hareket. Yolculuğumuz yaklaşık 45 dakika sürecektir. Yolculuk esnasında hala deresi, markon ve mikron köprüleri, çam ağaçları ile kaplanmış yol manzarası eşliğinde Aydere varış.
 
Ayder yaylasında yer alan gelin tülü şelalesinde araçdan inerek fotoğraf molası veriyoruz. Şelale sizleri büyüleyecek. Verilen fotoğraf molası sonrasında grupça aşağıya doğru yürüyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yürüyüş sonrasında otobüsümüz eşliğinde Otelimize olan yolculuğumuza başlıyoruz. .(PATULYA HOTEL VB) 
 
Ekstra Batum Turu Seçeneği: 
 
Kişi başı 60 TL + 16 TL yurt dışı çıkış fonu karşılığında gerçekleştirilmektedir. Min.15 kişi olmak koşuluyla bu turumuz ekstra olarak gerçekleşecektir. Yetersiz kişi sayısı karşılığında turumuz hareket etmemekle birlikte yapılacak itirazlar firmamızca değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu ibare doğrultusunda tura katılım sağlanması gerekmektedir. Ekstra Batum turuna katılım sağlayan misafirimiz ikinci ekstra tur alternatifi olan rafting turundan faydalanamaz. 
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında özel araç eşliğinde otelimizden ayrılarak sarp sınır kapısına olan yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuz sonrasında sarp sınır kapısına varış ve gümrük işlemleri sonrasında Gürcistan sınırına geçişimizle birlikte kara yolculuğumuza devam ederek yaklaşık 20 dk. Süren yolculuk sonrasında Batum’a varış. Batum şehir turumuz yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir.
 
Şehir turumuzun ardından Tekrar Türkiye sınırına geçiş ve sonrasında Fırtına Köprüsü Ayder yaylasına olan yolculuğumuza başlıyoruz. Ayder yaylasına varış ve ardından Ayder yaylasında serbest zaman. Serbest zaman sonrasında otelimize transfer ve akşam yemeği konaklama otelimizde. 
 
 
5. Gün
 
Trabzon – Giresun - Ordu – Boztepe – Samsun – Kurşunlu Thermal Otel 
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında eşyalarımız ile birlikte otelden ayrılarak Kurşunlu’ya doğru yola çıkıyoruz. Kurşunluya olan yolculuğumuz yaklaşık 12 saat sürmektedir. Yolculuğumuz esnasında Vakfıkebirde Ekmek, Giresunda Fındık İçin alışveriş imkanı sunulmaktadır. Ordu şehir merkezinde yaklaşık 1 saat sürecek serbest zaman imkanı.
 
Serbest zaman esnasında dileyen misafirlerimiz teleferik vasıtasıyla boztepe’ye çıkabilirler. (ekstra) serbest zaman sonrasında yolculuğumuza devam ederek Samsuna varış. Samsunda yer alan otelimize yerşleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
 
NOT: Turumuzun bu günü otobüs yolculuğuyla geçecektir. Bu önemli ayrıntıyı lütfen göz önünde bulunduralım. 
 
 
 
 
 
6. Gün
 
Kurşunlu - Safranbolu – Ankara – Eskişehir – İzmir 
 
Sabah otelde alınacak açık büfe kahvaltı sonrasında eşyalarımız ilebirlikte otelden ayrılarak Safranbolu’ya hareket. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuk sonrasında safranbolu’ya varış. İmren lokumlarında verilecek olan slayt gösterisi sonrasında serbest zaman. Serbest zaman sonrasında aracımız ile İzmir’e yola çıkış.
 
Akşam geç saatlerde izmire varış ve Siz konuklarımızı almış olduğumuz noktalara bırakarak bir başka Tatil Bahçesi Tur programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 
 
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
 
•    İlk Gün Sabah Kahvaltısı, Son Gün Akşam yemeği ve Tüm Öğle Yemekleri, 
•    Tüm Yemeklerde Alınan Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, 
•    Özel Harcamalar, 
•    Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar, 
•    Tüm Müzeler ve Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri. 
•    Tip ve Bahşişler 
 
 
Ek Hizmet Bedeli Hakkında
 
Ek Hizmet bedeli Ücretleri Ofislerimizde Turumuza Katılan Tüm Misafirlerimizden zorunlu olarak 150.00 TL Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
 
Ek hizmet bedeli adı altında toplanılan ücret açıklamaları şu şekildedir. Sümela manastırı minibüs çıkış ve iniş ücreti, Zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Ayder Yaylası ve Sümela Manastırı Milli Park Giriş Ücretleri, Rehberlik Hizmetleri, otoban ve Otopark Ücretleri, diğer giderler olarak turumuza katılım sağlayan tüm misafirlerimizden alınmaktadır.
 
Bu ücreti ödemeyen veya ödemeyi kabul etmeyen misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamazlar. Ek hizmet bedelinin içerisinde müze ve ören yeri giriş ücretleri yer almamaktadır. Müze ören yeri giriş ücretleri ekstradır. Hiçbir şekilde ek hizmet bedeli ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Olarak Müze Kartı Alabilirler. Müze Kartı İle ilgili tüm açıklamalar müze kartı başlıklı uyarımızda yer almaktadır. 
 
Tur, 4077 No’lu tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.
 

www.tatilbahcesi.com.tr

Atatürk caddesi No:19 Kozyatağı
Kadıköy İstanbul


0 216 350 09 62

  


Detaylar

 • Fırsatın Son Kullanma Tarihi: 13.10.2013
 •         Detaylar;

   

   

  Bayramda evde oturmak yok! 
   
   
   
  Karadeniz’in tüm güzelliklerini baştanbaşa keşfedeceksin! Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun gezip görmediğin yer kalmayacak! Karadeniz’in meşhur ormanları, dereleri ve dağları yolculuğun her anında eşsiz manzaralar sunarak seni şaşırtacak.
   
   
  Kurban Bayramı’na özel Baştan Başa Karadeniz Turu izmirburaya.com üyelerine özel;
   
   
  •    4 gece 5 gün sürecek yarım pansiyon konaklamalı, İzmir-Eskişehir-Ankara hareketli Doğu Karadeniz Turu 499 TL!
   
   
  Sınırları aşan gezi dahilinde; Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun göreceğin yerler arasında…
   
   
  Konaklamalar; 1 gece Maçka’da, 2 gece Ardeşen’de ve 1 gece Kurşunlu’da yapılacaktır.

   Nasıl Yararlanırım;

   

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Tatil Bahçesi'ne fırsat kodunuz ile 0 216 350 09 42 - 0 541 354 34 69 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@izmirburaya.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 • İşletmeye fırsat kodunun ilk 5 hanesini rezervasyonda tamamını fırsatı kullanacağınız zaman veriniz. Fırsat Kodunun tamamını vermeniz hizmeti kullanmanız anlamına gelir.
 •  

        Detaylar;

 

 

Bayramda evde oturmak yok! 
 
 
 
Karadeniz’in tüm güzelliklerini baştanbaşa keşfedeceksin! Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun gezip görmediğin yer kalmayacak! Karadeniz’in meşhur ormanları, dereleri ve dağları yolculuğun her anında eşsiz manzaralar sunarak seni şaşırtacak.
 
 
Kurban Bayramı’na özel Baştan Başa Karadeniz Turu izmirburaya.com üyelerine özel;
 
 
•    4 gece 5 gün sürecek yarım pansiyon konaklamalı, İzmir-Eskişehir-Ankara hareketli Doğu Karadeniz Turu 499 TL!
 
 
Sınırları aşan gezi dahilinde; Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun göreceğin yerler arasında…
 
 
Konaklamalar; 1 gece Maçka’da, 2 gece Ardeşen’de ve 1 gece Kurşunlu’da yapılacaktır.

 Nasıl Yararlanırım;

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Tatil Bahçesi'ne fırsat kodunuz ile 0 216 350 09 42 - 0 541 354 34 69 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 • İşletmeye fırsat kodunun ilk 5 hanesini rezervasyonda tamamını fırsatı kullanacağınız zaman veriniz. Fırsat Kodunun tamamını vermeniz hizmeti kullanmanız anlamına gelir.