Bu Fırsat Kaçtı!

Tatil Bahçesin'den 3 Günlük Ayvalık, Cunda, Şeytan Sofrası, Bozcaada Turu Ulaşım ve Konaklama Dahil 300 TL Yerine 139 TL. Sınırlı Sayıda 129 TL...
 

1.Gün : Cuma Akşam Hareket : İstanbul – Gebze – Bursa – Balıkesir - Ayvalık

Siz konuklarımızı belirtilen kalkış noktalarından alarak zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları eşliğinde alarak Ayvalık’a olan yolculuğumuza başlıyoruz.

İstanbul – Gebze – Eskihisar Feribot ile Topçulara varış – Yalova – Bursa – Balıkesir üzerinden Yaklaşık 8 saat süren yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Ayvalık Ekbir Dinlenme dinlenme tesislerine varış.

 
 
 
 
2.Gün : Cumartesi : Ayvalık Tekne Turu – Cunda Adası –Şeytan Sofrası 
 
Verilen mola sonrasında Ayvalık Şeytan sofrasına doğru otobüsümüz ile hareket. yaklaşık 30 dakika süren yolculuk sonrasında Şeytan sofrasına Varış. Rivayete göre Tepeye vardığınızda ziyaretçiler tarafından dilek dilenerek içine bozuk para atılan bir ayak izi göreceksiniz. İşte inanışa göre bu ayak izi Şeytan’a ait.
 
Diğer ayağının izinin de karşı dağda bulunduğu söylenmekte. Ancak tabiî ki tüm bunlar bir efsane. İster bu efsanenin bir parçası olur bir dilekte bulunursunuz isterseniz de eşsiz manzaranın tadını doyasıya yaşarsınız, tercih sizin. Şeytan Sofrasından ayrılarak Ayvalık merkeze hareket. Tekne turunda ihtiyaç duyacak olduğumuz eşyaları almak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz serbest zaman esnasında limanda bulunan cafelerde keyifli zaman geçirebilirler. Tekne Turumuzun Başlangıcı ve Akşam Saatlerine Kadar sürecek olan tekne turumuzda; egenin mavi sularında koylarda verilen yüzme molaları, müthiş animasyon ve eğlencenin yanı sıra ekstra olarak öğle yemeği (15TL) yiyebilirsiniz. Tekne turumuz esnasında teknemiz Grubumuza özel olarak Cunda Adasında Limana Demir Atmaktadır.
 
Bu esnada cunda adasınıda rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sırasıyla Taksikiyaris Kilisesi, Güneş Saati ve Kordon Gezilerimiz Sonrasında Taş Kahvede Çay ve Kahve için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz serbest zaman esnasında yerel halkın açmış olduğu hediyelik eşya çarşılarında dolaşabilir. Serbest zaman sonrasında Yine Cunda İskelesinde bizleri bekleyen Teknemize Biniyoruz ve Cunda adasından Teknemiz ile ayrılarak 1 saat sürecek olan yolculuk sonrasında Ayvalık iskelesine Yanaşıyoruz. Ayvalık iskelesinde bizleri hazır olarak bekleyen otobüsümüzle ayvalık dan ayrılarak Otelimize hareket. Otele varış ve sonrasında otel giriş işlemleri. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Serbest zaman.
 
 
 
 
 
3.Gün : Pazar : Bozcaada – Ayazma Plajı – Rüzgar Gülleri – Geyikli – Tekirdağ – İstanbul  
 
Otelde yapacak olduğumuz açık büfe kahvaltı sonrasında eşyalarımız ile birlikte otelden ayrılarak otobüsümüzle Geyikli iskeleye olan yolculuğumuza başlıyoruz. Geyikli iskeleye varış ve feribot saatini beklerken iskele kenarında bulunan küçük ama akustik bir ortamda yer alan kafeler de çay ve kahve için serbest zaman.
 
Feribotumuzun gelişini takiben feribota giriş ve Bozcaada’ya geçiş. Yaklaşık 20 dk. Süren feribot yolculuğu sonrasında Bozcaadaya varışı takiben gezimizin başlangıcı. Otobüsümüz ile Öncelikle Ada merkezinden hareket ile Ayazma Plajına gidiyoruz. (Dileyen misafirlerimiz ayazma plajında inerek gün boyu denize girebilirler.) bir sonraki durağımız ise rüzgar gülleri, Önünüzde uçsuz bucaksız Ege Denizi, yanınızda ihtişamlı duruşlarıyla rüzgar gülleri ve terkedilmiş bir deniz feneri.
 
Burnunuzda yabani kekik kokuları ve yüzünüzü okşayan vazgeçilmez ada rüzgarı… bu eşsiz manzarayı fotoğraf karelerimize almamızı takiben ada merkezine doğru hareket. Merkeze varış ve Cenevizliler Kalesini gezmek üzere kaleye kısa bir yürüyüş. Cenevizliler kalesi gezisi. Heredotún da söylemiş olduğu gibi Yaradan, insanlar uzun ömürlü olsun diye Bozcaada'yı yaratmış…Kale gezisi sonrasında çarşıda serbest zaman.
 
Dileyen misafirlerimiz bu serbest zaman esnasında rehberimiz ile şarap mahsenlerini gezip, şarap alışverişi yapabilir. Rehberin belirtmiş olduğu saat de feribot iskelesinde buluşma ve sonrasında geyikli iskelesine feribot yolculuğu sonrasında otobüsümüzle Çanakkale – Eceabat – Gelibolu – Tekirdağ üzerinden istanbula hareket ve 12 sularında istanbul’a varış turumuzun sonu. Bir Başka Tatil Bahçesi Tur Organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 
 
 
 
 
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetlerimiz
 
•Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri, 
•Lüks Otobüslerle gidiş dönüş Ulaşım
•Zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları 
•Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi
•1 Gece Yarım Pansiyon 4 Yıldızlı Otelde Konaklama.
•1 Akşam Yemeği, 1 Sabah Kahvaltısı
 
 
Tur Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz
 
•Müze ve Ören Yeri Girişleri
•Rehberlik Hizmetleri
•Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası
•Tüm Öğle Yemekleri, İlk gün sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği ( Tekne Turundaki Öğle Yemeği de Ekstradır)
•Ekstra eğlence ve turlar
•Otelde yapılacak ekstralar
•Tüm yemeklerde alınacak içecekler
•Kişisel harcamalar ve tipler.
•Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik, otopark, Tekne Turu, Feribot Geçişleri ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 60 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.
 
 
Turun Otelleri 
 
4 yıldız Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama. Tatil Bahçesi Otel ve Yolcu Arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Yaz sezonu olması sebebiyle otellerde yaşanabilecek yoğunluk dolayısıyla müsaitlik durumuna göre otellerin bölgesi değiştirilebilir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. TATİL BAHÇESİ yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar. 
 
 
Tavsiyelerimiz
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı, Havlu,Güneş Kremi, krem, dudak koruyucu krem, şemsiye, hırka, Yapacağınız alışverişler için küçük bir plaj çantası bulundurmanızı rehberlik servisimiz tavsiye etmektedir.
 
 
BAGAJ HADDİ
 
Tura katılım sağlayan misafirlerimize her kişi için 1 valiz ve 15 kg. sınırında bagaj kullanım hakkı verilmektedir. Bu uygulama dışında getirilen valizler araç personelimiz tarafından bagaja alınmamaktadır. Valiz içerisinde bulunabilecek yanıcı, patlayıcı ve kanun dışı yabancı madde bulunduran misafirlerimiz saptandığı takdirde personelimiz tarafından en yakın ilçe polis merkezine haber verilmektedir. Bagajlar İstanbul kalkış noktalarımızdan itibaren kilitlenir. Yolculuk esnasında ve tur esnasında iken bagajlar otele varış yapana kadar açılmaz. Lütfen tur esnasında iken personelimizden
 
 
Nasıl Yararlanırım ?
 
Bu fırsat Tatil Bahçesi tarafından sunulmaktadır.
 
Bu fırsat 15 Eylül.2013 tarihine kadar her Cuma hareketli turlar için geçerlidir.
 
info@tatilbahcesi.com.tr veya 0216 350 09 42 – 52 / GSM : 0541 354 34 69 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.
 
Gönderilen voucher aynı zamanda tur kayıt sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Voucher tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0216 350 09 62 Nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
 
Tarafınıza gönderilen voucher çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurunuz. Voucher’ını yanında Bulundurmayan Misafirlerimiz Tura Katılamayacaktır. 
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.
 
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 3 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.
 
15 GÜN Öncesine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Rezervasyon İptali Yapmamışsa REZERVASYON Haklarını Kullanmış Sayılır
 
Tek kişi farkı 60 TL(acentaya ödenir)
 
0-2 yaş ve üzeri 139 TL
 
Tatil Bahçesi Bölge’nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 
Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.
 
Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.
 
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez
 
Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
 
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
 
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. 
 
Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. 
 
Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. 
 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
 
Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 1 Gece 2 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. 
 
Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 
 
0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. 
 
Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. 
 
Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. 
Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. 
 
Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turun Sorumluluğu Yoktur. 
 
Tur esnasında iken araç içerisindeki düzeni bozan ve diğer misafirlerimize de rahatsız edici davranışlarda bulunan kişiler araçtan en yakın şehir merkezinde bırakılması şartıyla rehberimiz tarafından indirilme yetkisine sahiptir. 
 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Bahçesi Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatil Bahçesi Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. 
 
 
İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 
 
 
Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
 

www.tatilbahcesi.com.tr

  


Detaylar

 • Fırsatın Son Kullanma Tarihi: 19.6.2013
 •         Detaylar;

   

   

  Bir yıl boyunca hayalini kurduğunuz o çok özel tatili, sıradan bir yerde geçirmek istemiyor, size masalsı bir ortam ve unutulmaz anılar sunacak sıra dışı bir yer arıyorsanız, bu tatile davetlisiniz!

   

   

  Şehir hayatının karmaşasından uzaklaşacak, Cunda’nın eşsiz güzelliklerini yaşayacaksın!

   

   

  Cunda’nın Rum evleri, Arnavut taş kaldırımları ve tarihi dokusu seni büyüleyecek, bambaşka bir tatil keyfine götürecek.

   

   

  Bu fırsat 15 Eylül 2013 tarihine kadar her Cuma hareketli turlar için geçerlidir.

   Nasıl Yararlanırım;

   

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, 24 saat içinde e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Tatil Bahçesi'ne fırsat kodunuz ile 0 216 350 09 42 - 0 541 354 34 69 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@izmirburaya.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 • İşletmeye fırsat kodunun ilk 5 hanesini rezervasyonda tamamını fırsatı kullanacağınız zaman veriniz. Fırsat Kodunun tamamını vermeniz hizmeti kullanmanız anlamına gelir.
 •  

        Detaylar;

 

 

Bir yıl boyunca hayalini kurduğunuz o çok özel tatili, sıradan bir yerde geçirmek istemiyor, size masalsı bir ortam ve unutulmaz anılar sunacak sıra dışı bir yer arıyorsanız, bu tatile davetlisiniz!

 

 

Şehir hayatının karmaşasından uzaklaşacak, Cunda’nın eşsiz güzelliklerini yaşayacaksın!

 

 

Cunda’nın Rum evleri, Arnavut taş kaldırımları ve tarihi dokusu seni büyüleyecek, bambaşka bir tatil keyfine götürecek.

 

 

Bu fırsat 15 Eylül 2013 tarihine kadar her Cuma hareketli turlar için geçerlidir.

 Nasıl Yararlanırım;

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, 24 saat içinde e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Tatil Bahçesi'ne fırsat kodunuz ile 0 216 350 09 42 - 0 541 354 34 69 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 • İşletmeye fırsat kodunun ilk 5 hanesini rezervasyonda tamamını fırsatı kullanacağınız zaman veriniz. Fırsat Kodunun tamamını vermeniz hizmeti kullanmanız anlamına gelir.