Bu Fırsat Kaçtı.

Diğer Benzer Fırsatlar

Değeri
180
İndirim
45 %
Kazancınız
81,00
Fırsatı Paylaş!
Geçerlilik Tarihi: 30/12/2014

  

Alaçatı Her Mevsim Güzel!  

 

Mavinin ve beyazın hakim olduğu Alaçatı’da tatil. Minimalist tarzda modern dekorasyona sahip döşenmiş geniş odalar, çiçeklerle kaplı yemyeşil çimler, limon ağaçları olan geniş bir bahçe ve pırıl pırıl bir havuz,Serpme kahvaltı servisi ve ücretsiz internet kullanım ağı ile Evliyagil Hotel sizlere tam bir tatil sunuyor.

 

 

Evliyagil Hotel, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile sizlerin mutlu bir tatil geçirmesini amaç edinmiştir. Otelin konforlu, yüksek tavanlı, klimalı ve mini barlı 10 odasıyla; avlusun da zeytin ağacı, havuz başında limon ağacı ile misafirlerinin yıl boyunca tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, sıcak bir ev atmosferine de sahiptir . 
 
 
 
Kahvatı masaları, geniş pergolanın altına kurulur. Sabah kahvaltısında , Türkiye'nin değişik bölgelerinden getirilmiş sürpriz tatlarla, sıcak gevrek, poğaça, boyoz gibi yöresel lezzetlerin de ağırlıkta olduğu, bölgede üretilmiş peynir çeşitleri ve zeytinlerden oluşan kahvaltınızı keyifle yapabilirsiniz. 
 
 
 
Tabi portakaldan, çileğe, vişne ya da incire, annemin reçellerini unutmamak gerekir. Evliyagil Hotel, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile sizlerin mutlu bir tatil geçirmesini amaç edinmiştir.  
 
 
 
 
 
 

otel fırsatları konaklama fırsatları 1 gece konaklama fırsatları kahvaltı dahil konaklama fırsatlarıçift kişilik konaklama fırsatları şehir oteli fırsatları izmir fırsatları evliyagil hotel fırsatları alaçatı fırsatları

 

Alaçatı Evliyagil Hotel

İnönü Bulvarı No:77
Alaçatı İzmir
0 232 716 81 77

             Detaylar  

  • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
  • Fırsat kodunuz ile 0232 719 81 77 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
  • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
  • Fırsatınız 30 Aralık 2014 Tarihine kadar Geçerlidir.

            Öne Çıkanlar

  • Kalbinizi Ege’de bıraktıracak güzellikte olan dillere destan Alaçatı’da 2 kişilik konaklama, büyük ve ferah odalara sahip bir taş ev olan Evliyagil Hotel'de... 
  • Alaçatı’nın mevsimi yok. Öyle bir havası var ki: Sezonun başında da sonunda da, ortasında da çeker bir mıknatıs gibi tatile doyamayanları kendine…
  • Fırsat kodları birleştirilebilir. Konaklamak istediğiniz gün sayısına göre birden fazla fırsat kodu kullanabilirsiniz.
  • Sıcak gevrek, poğaça, boyoz gibi yöresel lezzetlerin de ağırlıkta olduğu, bölgede üretilmiş peynir çeşitleri ve zeytinlerden oluşan kahvaltınızı keyifle yapabilirsiniz. Tabi portakaldan, çileğe, vişne ya da incire, reçellerini de unutmamak gerekir.

 


Facebook Yorumları

 
 
Fırsatı Gör!
 
Şirince Artemis Restaurant'da Ödüllü Serpme Köy Kahvaltısı
Şirince
 
 
Fırsatı Gör!
 
Bornova 6:45 KK’da Sucuklu Yumurta, Pankek ve Sınırsız Çay ile Enfes Serpme Kahvaltı
Bornova
 
 
Fırsatı Gör!
 
Dalita Oto’dan Rot Ayarı, Far Ayarı, Alt Takım Kontrolü ve 4 Lastik Nitrojen
Buca
 
 
Fırsatı Gör!
 
Paşa Rot Balans'tan Nitrojen, Far Ayarı, Fren Testi
Çiğli
 
 
Fırsatı Gör!
 
Homeros Adventure'da Serpme Kahvaltı Keyfi
Bornova
 
 
Fırsatı Gör!
 
Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik’ten 10 Seanslık İncelme Paketi
Alsancak
© 2016 izmirburaya.com Tüm hakları saklıdır.
İzmir fırsatları