Bu Fırsat Kaçtı!

İşler Turizm’den Ramazan Bayramı’nda İzmir Çıkışlı 5 Gece 6 Gün Uçak ile Ulaşım ve Yayla’da Konaklama Dahil Baştan Başa Karadeniz Turu Sadece 799 TL!
 Tur Programı
 
 
RAMAZAN BAYRAMI’NA ÖZEL BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU PROGRAMI
 
 29 TEMMUZ HAREKET – 03 AĞUSTOS DÖNÜŞ 
 
 
 
 
1. Gün
 
Saat 4:30 ‘da Adnan Menderes Havalimanı Buluşma ,08:00 TRABZONA ulaşıyoruz.Bizi bekleyen aracımız ile  Kısa bir yolculukla ulaştığımız Akçaabat ‘da alışverişi imkanı verip öğle yemeği için meşhul Akçaabat köftesini yiyiyoruz,bizi bekleyen aracımız ile geniş ladin ormanları ve geleneksel yayla evleri ile bezenmiş , yeşilin her çeşidini görebileceğimiz , en çok tercih edilen mesire yerlerinden biri olan KAYABAŞI YAYLASINA hareket ediyoruz.
 
Doyumsuz manzaralar eşliğinde HIRSALA,BÜYÜKOBA,İSKOBEL YAYLALARI’nı görerek,ahşap bungalov evlerden oluşan KAYABAŞI YAYLAKENT EVLERİNE YERLEŞİYORUZ.KAYABAŞI YAYLASI ETRAFINDA büyüleyici doğasını keşfederken, bulutlara bu kadar yakın olmanın verdiği keyifle akşam yemeği ve konaklamamızı yapıyoruz.
 
Yekten sonra hava şartları uygun olursa dışarıda ateş partisine katılıyoruz.alevlerin dansı ile horon dansının bütünleştiği, unutamıyacağımız bir Karadeniz gecesi yaşıyoruz. 
 
 
 
 
 
2. Gün
 
Otelimizde sabah kahvaltısını yapıyor ve göz kamaştırıcı zengin oluşumların bulunduğu Karaca Mağarası görmeye gidiyoruz. Denizden 1550m yükseklikte Karaca Mağarası 'na varıyoruz.
 
İnanılmaz güzellikte sarkıt ve dikitlerle süslenmiş mağaranın içerisi adeta bir sanat galerisi gibi. Mağarada damlataşı şekilleri, sarkıtlar, dikitler, sütunlar, org desenli duvarlar, mağara çiçekleri, mağara incileri ve traverten basamakları gibi birçok doğa harikasını bir arada görebilirsiniz.
 
Orman manzaraları eşliğinde devam eden yolculuğumuz sonrası bir zamanlar ülkemizin en uzun karayolu tüneli olan Zigana tünelini geçiyor  ve hamsiköyde moramızı verdikten sonra Zigana’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  
 
 
 
 
 
3. Gün
 
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Maçka’ya hareket ediyoruz., Maçka yoluyla Sümela Manastırı‘na gidiyoruz. 1150 metre yükseklikte Altındere Milli Parkı sınırları içerisinde bulunan, halk arasında Meryem Ana Manastırı olarak ta bilinen bu eseri geziyoruz.
 
 
Daha sonra, Çaykara ‘ya ulaşıp, 1090Mt. Yükseklikte etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan Uzun Göl’e çıkıyoruz. Öğle yemeğinin ardından,. Kemalpaşa, hopa üzerinden Atmacaları ile ünlenen Arhavi’den içeri girerek ülkemizin el değmemiş cennetlerinden Kamilet Vadisi’ne gidiyoruz.
 
 
Dileyen konuklarımızla;  İsminin ilk bulunduğunda çevre köylerin başkalarına mesaj vermek için Mençuna (hisselidir) dedikleri; Doğu Karadeniz’in en güzel şelalelerinden olan Mençuna Şelalesi’ne gidiyoruz. Büyüleyici güzelliğine şahit oluyor ve Çifte Köprüler’de bir anı fotoğrafı çektiriyoruz. Konaklama Mençune konakları Artvin kamilet vadisi 
 
 
 
 
 
 
4. Gün
 
Sabah Kahvaltısı sonrası Sarp sınır kapısında Son Türk evini ve Gürcistan evlerini görüyoruz. Ve ardından Batum’a giriyoruz sınır kapısından, Batum’dasırasıyla Katedral,Avrupa Meydanı,Gonia Hisarı Orta Cami,BotanikParkı gezildikten sonra  Sarp’a dönüş.
 
 
Sınırda geçireceğimiz zamanın ardından Çamlıhemşin‘den Hala Deresini takip ederek, 1350 Mt. Kalegon mevkii ve Gelin Tülü şelalesi gezilerimizin ardından. Zilkale ve Şenyuva Köyü gezisi için yolumuza devam ediyoruz. Şenyuva Taş Köprüde fotoğraf molası veriyoruz.
 
 
 
 
 
Sevdaluk dizisinde görülen köy olan Şenyuva Köyü ziyareti ve fotoğraf molamızın ardından Zil kale'ye ulaşıyoruz. 100 Mt'lik bir uçurumun tam tepesinde kurulmuş ve eski dönemlerde ticaretin güvenliği açısından çok önemli bir konumda bulunan bu Kartal Yuvası'nı andıran kaleyi geziyoruz.Akşam yemeğine kadar yaylada serbest zaman alıyoruz.  Ayder deki otelimize yerleşiyoruz.
 
 
5. Gün
 
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, . Daha sonra, Hemşin, Hala, Polovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen Fırtına Dizisi’nin ve Sonbahar Filmi‘nin de çekildiği, ünlü Fırtına Deresi kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz.
 
 
Daha sonra kısa bir yolculuğun ardından dik yamaçlı vadileri, zümrüt yeşili yaylaları, tarihi kemerleri, coşkun akan dereleri ile ünlü turizm beldelerinden Rize’ye ulaşıyoruz. Şehir içinde gerçekleştireceğimiz turun ardından, Ziraat Çay Bahçesi gezimizi gerçekleştirip, çaylarımızı yudumluyoruz.
 
 
Ardından Rize Bezi alışverişi için atölyelerde mola vererek, serbest zaman alıyoruz turumuzun devamında Trabzon!a doğru yola çıkıyoruz ve Ayasofya Müzesi’ni geziyor ve Trabzon ’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “Kazaziye”(hasır bilezik), alış verişi için serbest zaman alıyoruz.
 
 
Ardından, şehri tepeden gören Soğuksu semtine çıkıp, Atatürk Köşkü‘nü geziyoruz. Minibüslerimize biniyor ve   ardından, Akçaabat ‘tan  denizden yüksekliği 1400mt olan hıdırnebiye doğru yola çıkıyoruz , muhteşem bir manzaraya sahip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
 
 
 
 
6. Gün
 
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Trabzon’un köftesi ile ünlü kıyı ilçelerinden, Akçaabat ’a geçiyoruz. Muhteşem sahili ve vadileri kuşbakışı seyredip, fındığı ile ünlü Giresun’a hareket ediyoruz.
 
 
Giresun Kalesi ve Topal Osman’ın Mezarını ziyaretimizin ardından, yolculuğumuzu sürdürerek, Ordu’ya ulaşıyoruz. Ordu’da şehri 450 mt. Yükseklikten seyredebileceğimiz Boztepe’ye çıkıyoruz.
 
 
Bu güzel tepeden şehir manzarasını izledikten sonra Perşembe‘ye ulaşıyoruz. Burada mitolojide argonot efsanesine mekân olan Yason (Iason) Burnu‘nda Yason Klisesi’ni (Aya Nikola) görüyoruz. Bolaman üzerinden sahil yolunda mavi ve yeşilin muhteşem tonlarını yakalayarak Samsunda’ki bandırma vapur ziyareti uçak ile izmire uçuş.
 
 
 
 
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
 • Uçak biletleri
 • Tüm Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • Lüks Otobüs ile seyahat
 • 5 Gece Yayla Konaklaması
 • Otellerde Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde Akşam yemekleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Araç içi İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 
 
 
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
 
Öğle Yemekleri, 
Otel’de Yapılan Ekstra Harcamalar
Yurt Dışı Çıkış Harcı Batum ( 15 TL )
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Ekstra Etkinlikler, Minibüs Ücretleri
Müze kartı 
Tek Kişi tura katılınması halinde 250 TL fark acentaya ödenecektir.
 
 
 
 
  
Ek Hizmet Bedeli Hakkında 
Ek Hizmet bedeli Ücretleri Ofislerimizde Turumuza Katılan Tüm Misafirlerimizden zorunlu olarak 170.00 TL Tahsil Edilmektedir. 
  
 
Ek hizmet bedeli adı altında toplanılan ücret açıklamaları şu şekildedir. Zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri, otoban ve Otopark Ücretleri, diğer giderler olarak turumuza katılım sağlayan tüm misafirlerimizden alınmaktadır.
 
 
Bu ücreti ödemeyen veya ödemeyi kabul etmeyen misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamazlar. Ek hizmet bedelinin içerisinde müze ve ören yeri giriş ücretleri yer almamaktadır. Müze ören yeri giriş ücretleri ekstradır. Hiçbir şekilde ek hizmet bedeli ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Olarak Müze Kartı Alabilirler.
 
Tur, 4077 No’lu tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.
 
 
İşler Turizm
Mithatpaşa Caddesi No:462/A 
Küçükyalı İzmir
0 232 239 49 04
 
 

Detaylar

 • Fırsatın Son Kullanma Tarihi: 29.7.2014
 •         Detaylar;

   

   

  Bayramda evde oturmak yok! 
   
   
   
  Karadeniz’in tüm güzelliklerini baştanbaşa keşfedeceksin! Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun gezip görmediğin yer kalmayacak! Karadeniz’in meşhur ormanları, dereleri ve dağları yolculuğun her anında eşsiz manzaralar sunarak seni şaşırtacak.
   
   
   
  Ramazan Bayramı’na özel Baştan Başa Karadeniz Turu izmirburaya.com üyelerine özel;
   
   
  Sınırları aşan gezi dahilinde; Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun göreceğin yerler arasında…

   Nasıl Yararlanırım;

   

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • İşler Tıurizm'e fırsat kodunuz ile 0 232 239 49 04 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyabilirsiniz.
 • Tüm sorularınız için info@izmirburaya.com adresine mail atabilirsiniz.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.
 •  

        Detaylar;

 

 

Bayramda evde oturmak yok! 
 
 
 
Karadeniz’in tüm güzelliklerini baştanbaşa keşfedeceksin! Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun gezip görmediğin yer kalmayacak! Karadeniz’in meşhur ormanları, dereleri ve dağları yolculuğun her anında eşsiz manzaralar sunarak seni şaşırtacak.
 
 
 
Ramazan Bayramı’na özel Baştan Başa Karadeniz Turu izmirburaya.com üyelerine özel;
 
 
Sınırları aşan gezi dahilinde; Trabzon, Rize, Artvin, Karabük, Ordu, Samsun ve Giresun göreceğin yerler arasında…

 Nasıl Yararlanırım;

 

 • Bu fırsatı satın almak için "Fırsatı Al" butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Bu fırsata ait fırsat kodunuz, e-mail ve sms yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • İşler Tıurizm'e fırsat kodunuz ile 0 232 239 49 04 nolu telefondan rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • İşletmeden Perakende Satış Fişi veya Fatura Almayı Unutmayın.